Hortumlar

Şuna göre sırala:

Kategori

Hortumlar

Fiyat

20.24 TL 400 TL
Günümüzde genellikle sulama ve temizlik amaçlı kullanılan hortumlar bahçe sulama, balkon yıkama, araç yıkama gibi işlemlerde sıkça kullanılıyor. Bu çerçevede oldukça geniz bir kullanım alanına sahip olan hortumlar farklı uzunluklarda ve özelliklerde olabiliyor.

Sulama Hortumları

Özellikle bahçe sulama işlemlerinde kullanılan hortumlar kaliteli malzemeden üretiliyor. Bu sayede zor arazilerde bile sağlam ve güvenli bir kullanım sağlayan hortumlar esnek yapıları ve farklı uzunluktaki modelleriyle oldukça ilgi görüyor. Bu çerçevede yapılacak olan hortum seçimleri kullanılacak alanın genişliğine ve uzunluğuna göre yapılması gerekiyor. Bu sayede hem kolay sulama ve pratik kullanım imkânı sunan hortumlar kırılma ve yırtılmalara karşı da oldukça dayanıklı oluyor.

Bahçe Hortumu Kullanım Özellikleri

Sulama sistemlerinin değişmez parçalarından olan hortumlar çeşme veya su akışı sağlayan bir sisteme bağlandıktan sonra kullanılabiliyor. Uzunluklarına göre daha geniş alanı sulama imkânı sunan hortumlar kullanım yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde sarılarak toplanabiliyor. Ayrıca sulama esnasında hortumda takılı olan hortum başlığı vb. ürünler çıkarılarak hortum toplanmalıdır. Bu sayede daha az yer kaplayan hortumlar bir sonraki kullanım için hazır hale getiriliyor.Hortum seçimi yapılırken spiral, plastik ve tabancalı özellikleriyle hortum kategorisinde bulunan bütün ürünleri inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun hortum çeşitlerini sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Bu site çerez kullanmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.