Klimalar

Şuna göre sırala:

Kategori

Klimalar

Fiyat

3280 TL 68887 TL
Tükendi

Hitachi RAC-35 Duvar Tipi Klima

753
4.700 3.850
Tükendi

Olefini OLE-12 DCW Duvar Tipi Klima

468
3.450 2.325
Tükendi

Olefini OLE-18 DCW Duvar Tipi Klima

1449
11.385 7.350
Tükendi

Olefini OLE-24 DCW Duvar Tipi Klima

1048
15.525 11.000
Tükendi
Klima fiyatları, inverter salon tipi, duvar tipi, Hitachi, Ecotherma, Olefini, salon tipi split, pencere tipi, çatı tipi paket ve taşınabilir tip portatif klima ürünlerini online sipariş edebilirsiniz.Özellikle yaz aylarında sıcaktan bunalanları rahatlığı bilinen klimalar kışın soğuk günlerinde ise ısınma amaçlı kullanılmasıyla birçok kişi tarafından kullanılıyor. Güvenilir markalardan alınan klimalar yıl boyu sıcağı soğuk, soğuğu ise sıcak yaparak insanlara ciddi rahatlık sağlıyor. Bu bağlamda günümüzde hemen her alanda kullanılan klimalar insanların vazgeçilmezleri arasına çoktan girmiş durumda.

Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima tercih edilirken hangi amaçla ve nerelerde kullanılacağı konusunda ciddi araştırma yapmak gerekiyor. Isıtma ve soğutma işlemlerinde kullanılan klimaların sağlıklı bir şekilde montajının yapılması kullanıma sunulması alımdan önce yapılacak bu araştırmaya bağlı. Amacı dışında kullanılacak cihazlardan istenilen verimi almak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden klima almadan önce klimanın özellikleri, kullanılacağı amaç ve mekân konusunda karar vermek gerekiyor.Bununla birlikte günümüzde birçok özellikleri barındıran klima çeşidi bulunuyor. Hangi ürünün ne şekilde kullanılacağı, ısıtma ve soğutma gücü, performansı, elektrik voltajı gibi durumlar göz önünde bulundurularak ekonomik bir alışveriş yapmak mümkün. Ayrıca bazı klimalar duvar tipi, kapı tipi gibi özellikler barındırarak belirtilen mekanların haricinde kullanılmasından istenilen verim alınamıyor.

Klimaların Bakım ve Onarımı

Elektronik cihazların hemen tamamında olduğu gibi klimalarda da belirli periyotlarla bakımlarının yapılması hem cihaz ömrünü uzatacak hem de cihazdan maksimum verimin alınmasını sağlayacaktır. Klima bakımları basit gibi görünse de mutlaka yetkili servis tarafından yapılması gerekiyor. Özellikle hava filtresinin temizlenmesi gibi durumlarda uzman ekipler klimanın bakımını yaparak kullanıcıya daha etkili ve verimli bir cihaz teslim ediyorlar.Kullanılan klimaların devamlı bir hava sirkülasyonu sağlaması ve soğutma ve ısıtma işlemlerinde kullanılması filtrelerinin tıkanmasına yol açabiliyor. Özellikle duvar tipi klimalarda ön panel açılarak hava filtresinin temizlenmesi oldukça mümkün. Belirli periyotlarla bu işlem tekrarlandığında klimanın performansında gözle görülür bir artış olacaktır. Bu ise hem cihazın ömrünü uzatacak hem ekonomi boyutuyla kullanıcıyı rahatlatacaktır.Klima firmaları kullanıcılara sattıkları klimalar için bakım hizmeti de sunuyorlar. Belirli bir süre ücretsiz karşılanan klima bakımları bir süre sonra ise uzman ekipler tarafından ücreti mukabilinde gerçekleştiriliyor. Sizlere tavsiyemiz klima bakımlarınızın uzman ekipler tarafından yapılmasını sağlamanız.

Bu site çerez kullanmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.