Tasarım Solar Ürünler

Şuna göre sırala:

Fiyat

950 TL 950 TL
Solar ürünler, güneş enerjisiyle çalışan ürünlerdir. Klasik güneş enerjisi sistemlerinin yanında farklı tasarımlar ve farklı ürünler için de güneş enerjisi sıklıkla kullanılıyor. Özellikle yaşanılan mekanların dekorasyonuna uygun ve o mekanlara görsel açıdan zenginlik katabilen ürünler güneş enerjisi sistemiyle donatılabiliyorlar. Bu sayede hem ekonomik hem şık hem de önemli ölçüde ürünler tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor. Ev, ofis ve mekân aydınlatmalarının yanında sokak, cadde, yol aydınlatmaları için de kullanılan solar ürünler farklı amaçlar için tasarlanarak her amaç için ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Bu sayede yol güvenliği açısından sürücüleri uyarmak amaçlı tasarlanan solar bir ürün yola yerleştirilebilirken diğer taraftan salon sehpası şeklinde tasarlanan bir solar ürün de bulunduğu mekâna görsellik katarken bir yandan da güneş enerjisi depolayabiliyor.

Her Amaca Yönelik Solar Tasarımlar

Özel tasarım solar ürünler günümüzde her alanda ve her amaca yönelik kullanılabiliyor. Bisiklet kilidinden salon sehpasına, masa aydınlatmasından çim biçme makinasına kadar yapılan tasarımlar sayesinde eşyalardan da güneş enerjisi elde etmek mümkün oluyor. Birçok kullanıcı ev ve ofis dekorasyonu için bu ürünleri tercih ederken bir taraftan da güneş enerjisi ile elde ettiği enerjinin keyfini yaşıyor. Özel tasarımlı solar ürünler her mekâna uygun ve ekonomik olarak her kullanıcı için farklı avantajlar sunuyor. Ev aydınlatması için özel ürünler, ev dekorasyonu için farklı ürünler, ofiste işleri daha da kolaylaştırmak için güneş enerjili alternatif ürünler kullanıcılara sunuluyor. Bunların yanında kentlerin farklı alanlarında da güneş enerji sistemleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Otoparklarda yapılan gölgeliklerin üstüne yerleştirilen paneller yine ulaşımda trenlerin üstüne yerleştirilen paneller sayesinde ekonomik bir şekilde enerji ihtiyacı karşılanabiliyor.

Dekor Bazlı Solar Tasarımlar

Güneş enerjisi sistemleri daha çok çatılarda, bahçelerde, açık alanlarda kullanılırken ilerleyen teknolojiyle beraber artık daha küçük ev eşyalarında da kullanılmaya başlandı. Kullanışlı ev eşyası şeklinde tasarımı yapılan ürünler evin bir köşesinde şık bir şekilde sergilenirken bir yandan da güneş enerjisinden faydalanılabiliyor. Bu ürünler bazen bir çalışma lambası, bazen bir salon sehpası, bazen bir Wifi bazen de plastik çiçek şeklinde olabiliyor. Kullanım açısından oldukça ekonomik ve pratik olan ürünler yenilenebilir enerjinin kullanılması ve yaygınlaştırılması açısından da teşvik ediliyor. Sanılanın aksine fiyat açısından da oldukça uygun olan ürünler ev dekorasyonunun bir parçası haline gelmiş durumdalar. Genellikle aydınlatma amaçlı kullanılan solar ürünlerin bu farklı ve görsel tasarımları sayesinde kullanıldıkları alanlar farklı bir havaya bürünüyor. Ayrıca ekonomik enerji üretmenin de keyfi yaşanıyor.

Bu site çerez kullanmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.