Kozlusan Kazanların Avantajları Nelerdir?

Kozlusan Kazanların Avantajları Nelerdir?

Kozlusan kazanlar firması kurulduğu 1978 yılından beri tüm Türkiye’yi ısıtmaya devam ediyor. O günden bugüne kadar binlerce kalorifer kazanı üreten firma bunları yurt dışına da ihraç ederek ülkemiz ekonomisine de ciddi katkılar sunmaya devam ediyor. Bu çerçevede Kozlusan hemen her gün artan müşteri ağına paralel olarak projelerini ve kapasitesini de artırarak teknolojinin son imkanlarını kullanıyor.

Manisa bölgesinden önce tüm Türkiye’yi sonra da dünya pazarını kendine hedef seçen Kozlusan kış mevsimlerinde sıcacık yuvaların mimarı olmaktan gurur duyuyor. Bu bağlamda yapılan her kazan ve imal edilen her ürün hem ülke insanının faydasına sunuluyor hem de sıcacık ortamlar oluşmasına yardımcı oluyor.

Yurt içi ve yurt dışında ciddi bir pazarlama ağına sahip olan firma ürettiği kazanları yetkili bayiler aracılığıyla ülkemizin he köşesine ve dünyanın en uzak noktalarına ulaştırabiliyor. Dolayısıyla kaliteli ve disiplinli bir şekilde çalışan ekibi ve kırk yılı aşkın tecrübesiyle kazan imalatında sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ülke genelinde 200’den fazla yetkili servis ağına sahip olan firma herhangi bir servis sıkıntısı yaşanmasına da mahal vermiyor. Kazan bakımlarına ve arızalarına bu geniş ağ sayesinde anında müdahale edebilme imkânı sunan Kozlusan bu çerçevede müşteri memnuniyetli hizmetlerine devam ederek evlere, ofislere, hastanelere ve daha birçok yapıda ısınma sıkıntısının çözümü konumunda.

Kozlusan Kazanları ile Sıcak Bir Kış Geçirin

Kozlusan Kazan

Kozlusan ısınma sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda 10.000 Kcal/h kapasiteden 1.000,000 Kcal/h kapasiteye kadar pellet ve kömür yakıtlı kat kaloriferleri, merkezi sistem kalorifer kazanları, sera ve çiftlik ısıtma sistemleri, kurutma sistemleri, pellet sobaları ve brülörlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Bu sayede ülkemizde oldukça sert geçen kış mevsimlerinin daha sıcak ve samimi bir ortamda geçirilmesine katkı sunmaktan da büyük keyif duyuyor.

Bununla birlikte kendini her anda ve alanda geliştirme ve yeni teknolojilerle müşterilerini tanıştırma yolunda da emin adımlarla ilerleyen firma ürettiği bütün ürünleri AB standartların uygun CE ve TSE belgeli olarak kullanıma sunuyor.

Bulunduğu sektörde çevre dostu ve teknolojik ürünler tasarlayarak insan sağlığını da ön planda tutan firma kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı pazarında üretimlerine devam ediyor. Bu bağlama kendisine dürüstlük, güven, saygı, kararlı, yenilikçi, kalite, sürekli gelişim gibi kriterleri prensip edinen firma çalışmalarını bu prensipler doğrultusunda davam ettiriyor.

Kozlusan kazanları ürünlerine ulaşabilirsiniz.