Sprey Boyalar

Şuna göre sırala:

Fiyat

100 TL 180 TL
Sprey boyalar renk çeşitleri, en ucuz fiyatları ve taksit seçenekleriyle Genba Yapı Market'te. Ayrıca 100 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatı! Yaşanılan mekanları ve kullanılan eşyaları daha bakımlı ve görsel açıdan da daha zengin hale getirmek sprey boyalar sayesinde oluyor. Kullanıldıkları yüzeylerde kalıcı ve hoş bir görüntü bırakan sprey boyalar mobilya ve duvar boyama işlemlerinde sıkça tercih ediliyor. Ayrıca farklı renk çeşitleri sayesinde kullanıcılara birçok alternatif sunuyorlar.Sprey boyalar ayrıca kolay taşınabilir olmaları, kullanmak için herhangi ekstra bir işleme gerek kalmamaları açısından da oldukça pratik. Hemen he alanı göz zevkinize uygun hale getirmeye yarayan sprey boyalar sayesinde rengarenk ortamlara kavuşmak mümkün. Bununla birlikte boya tasarımcılarının da sıklıkla tercih ettiği boyalar inşaat ve resim sektöründe sıklıkla kullanılıyor.

Rengarenk Mekanlar

Her yüzey için farklı olarak seçilebilen sprey boyalar bir alanda farklı renklerde uygulanarak kullanılabiliyor. Kişilerin göz zevkine hitabeden şekilde yapılan uygulamalar beton, ahşap ve metal yüzeylerde kalıcılık sağlıyor. Dolayısıyla beton ve metalin soğuk renkleri sprey boyalar sayesinde oldukça sıcak renklere bürünebiliyorlar. Bununla birlikte dış mekanlarda da kullanılabilen boyalar cadde ve sokaklardaki grafitiler için de tercih ediliyor.Klasik boyama işleminin insanı yoran yöntemini sprey boyalar ortadan kaldırıyor. Sadece spreyi püskürtmek şeklinde kullanılan boyalar hem vakitten tasarruf sağlıyor hem de boyayı uygulayan kişiyi yormamış oluyor. Bu özelliği sebebiyle de sıkça tercih ediliyorlar. Sadece boyanın uygulanacağı yüzey için renk ve boya çeşidine tercih yaparken dikkat etmek gerekiyor.

Sprey Boya Çeşitleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sprey boyalar mobilya boyama, beton boyama ve metal boyamak için farklı alternatifler sunuyor. Kullanıcılar boyaların kullanılacağı yüzey için en uygun olanı seçmek durumundalar. Bununla birlikte tercih edilecek boyanın miktarı ve içeriği de önem arz ediyor. Renk bakımından uygun olup olmadığı ve boyanın uygulanacak bölgeye yetip yetmeyeceği göz önünde bulundurularak boya alımı yapılmalı.Kolay ve pratik bir şekilde kullanılan sprey boyalar emaye, plastik ve cam yüzeylerde de kullanılan ve metal yüzeylerde de tercih edilen boyalar olarak ön plana çıkıyorlar. Bu boya çeşitleri kullanılacakları yüzeye göre tercih edilebiliyor. Yine ahşap yüzeyler için kullanılan boyalar metal yüzeyler için kullanılarak daha otantik ve hoş bir görüntü elde edilebiliyor.Sprey boyalar sadece yüzeyler için değil tavan boyamada da pratik bir kullanım ve kolaylık sağlıyor. Komple bir evin boyama işlemi sprey boyalarla yapılabiliyor. Ayrıca bir oda farklı renge diğer oda ayrı bir renge canlı bir şekilde boyanarak yaşanılan mekân insana bu sayede huzur veriyor. Dökülme ve kavrama gibi sıkıntıların da görülmediği sprey boyaları tercih ederken kullanılacak mekânın sıcaklığını da göz önüne alıp ısıya dayanıklı boya çeşitlerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Bu site çerez kullanmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.